English    Online Demo

vapi.co

Self Service Vademecum Api Portal

Sağlık uygulamalarınız için ek bir desteğe ihtiyaç duymadan yalnızca ödeme bilgilerini girerek Vademecum Api servisinin sunduğu hizmetlerden yararlanılan portal

vapi.coVademecum Api Kurumsal

Vademecum’da bulunan tüm verileri kendi geliştirdiğiniz uygulamalarda kullanmak için Vademecum API’yi kullanabilirsiniz. Sunulan verilerin ne şekilde kullanılacağı sizin tercihiniz olacaktır. Tasarım ve uygulamada esneklik sunmaktadır.

E-order ve E-reçete süreçlerinde etkileşim kontrolünden, ilaç kartları için gerekli bilgilerin otomatik olarak oluşturulmasına;ilaç bilgisine ihtiyaç duyabilecek tüm sağlık uygulamalarına Vademecum içeriklerini dilediğiniz gibi entegre edebilirsiniz.

Sağlık profesyonellerinin günlük operasyonlarında kullandığı ve alışık olduğu ekrandan ayrılmadan bilgilere kolayca ve hızlıca erişim imkanı sağlar. Hastane yazılımlarına, aile hekimliği yazılımlarına, eczane yazılımlarına ve benzeri birçok yazılım uygulamasına kolayca entegre olabilir.

Hastaneler hastalarına verdikleri online hizmetlerde de (örn: İlaç hatırlatma uygulamaları, aç/tok bilgisi, gebelik kategorisi) Vademecum API'yi kullanabilirler.

NELER BULABİLİRİM?


Teknik Detaylar

Entegrasyon için kullanılacak olan API dökümantasyonuna aşağıdaki linkten erişebilirsiniz.
https://vapi.vademecumonline.com.tr/doc/

Vademecum API’nin sunulduğu sunucular Türkiye’de yer alan dünya standartlarına uygun veri merkezlerine sahip farklı firmalarda tutulmaktadır. Sunucu yükleri ve erişim sürekli gözlenmekte ve yüksek bant genişlikleri kullanılarak isteklere çok hızlı cevap verilmektedir.